Klen'in önceliği müşteri memnuniyetidir.

Teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilir ve ürünü iade edebilirsiniz.

İptal hakkınızı kullanmanız durumunda, Swarovski kullanılmamış, giyilmemiş ve zarar görmemiş ürünlerin orijinal Klen ambalajı ve iade formu ile teslim aldıktan sonra para iadesini gerçekleştirmektedir.

1. Adım: İade edilecek ürünü/ürünleri orijnal ambalaj(lar)ı ile birlikte size gönderilen pakete koyunuz.

2. Adım: İade yapılacak ürün sayısını iade sebeplerinden birini seçerek belirtiniz ve iadesi yapılacak ürün ile birlikte gönderiniz.

3. Adım: İade sebebi ile birilikte gönderilmiş irsaliyeyi paketin içine koyunuz.

4. Adım: Kargonuzu orijinal iade formu ile birlikte en yakın MNG kargo şubesine karşı ödemeli olarak teslim ediniz. Lütfen takip numarınızın kopyasını elinde bulundurunuz.

Bu şartlara uymayan iadeler kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir

Kişiye özel olarak üretilen ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Bu tür ürünleri gönderilmesi durumunda Klen iadeyi kabul etmeyecektir.

Birden fazla ürün alımında promosyon yapıldığı durumlarda (örn. 3 ürün alımında %10 indirim) ürünlerin iadesini ayrı ayrı yapabilirsiniz.

Promosyonlu satın alınan ürünlerin iadesinin birlikte yapılmadığı durumda Klen iade edilmeyen ürünlerin fiyatını perakende satış fiyatı olarak değiştirme hakkını saklı tutar. Buna göre Klen sipariş tutarınızdan iadesi yapılmayan ürünlerin promosyonsuz ( perakende satış ) fiyatını düşerek kalan tutarın iadesini yapacaktır.

Online siparişlerin iadesi sadece Online depomuzun bulunduğu, aşağıdaki adrese yapılmalıdır.

Adres: Klen.com.tr Etiler Mah. Ahular Sk. No:9, Beşiktaş İstanbul, Türkiye