Teslimat

Klen'de tüm Türkiye'ye teslimat ücretsizdir. Siparişiniz çalışma yoğunluğuna bağlı olarak 1-2 iş günü içinde MNG kargoya teslim edilmektedir. MNG kargo tarafından verilen tahmini teslimat süresi 1-3 iş günüdür. (Pandemi şartları kapsamında kargo şirketlerinin teslimat sürelerinde değişiklikler yaşanabileceği unutulmamalıdır.) Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde sipariş takip numaranız e-posta adresinize veya telefonunuza SMS olarak iletilecektir.

Talep üzerine özel olarak üretilen ürünlerin teslimat süreleri, imalat süresine ve pandemi koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu tür siparişlerin tahmini teslimat süreleri ilgili ürünlerin açıklama kısmında belirtilmiştir.

Ödeme

Klen.com.tr üzerinden Advantage, Axess, Bonus Card, CardFinans, Maximum, Paraf, World, Bankkart Combo kredi kartlarını kullanarak 12 aya varan taksit imkanlarıyla ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı seçeneğinin yanı sıra banka kartları ile de tek çekim ödeme yapabilirsiniz. Pandemi koşulları nedeniyle kapıda ödeme seçeneği geçici olarak devre dışı bırakılmıştır.